درخواست تعمیر

مواد شوینده

مواد شوینده

انواع مواد شوینده

پودر لباسشوییمایع لباسشویی

 

مواد شوینده به دو نوع تقسیم می  شوند

* پودر

* مایع

پودر لبایشویی :

چون قدرت پاک کنندگی پودرهای لباسشویی بسیار بالا است این نکته را در نظر داشته باشید که اگر جنس و بافت لباس های شما حساس و ظریف می باشد،از مایع لباسشویی استفاده کنید.زیرا استفاده از پودر به مرور زمان باعث آسیب به لباس های شما می شود.اما استفادهاز پودر مزایایی هم دارد که می توان به قدرت پاک کنندگی بالای آن اشاره کرد.پس اگر  لباسهای شما بسیار کثیف است توصیه میکنیم از پودر ماشین لباسشویی استفاده کنید.

پودر لباسشویی

 

مایع لباسشویی :

مایع لباسشویی نوعی شوینده با قدرت ملایم است. بنابراین باعث پایین تر بودن قدرت پاک کنندگی این محصول نسبت به پودر می شود.مايعات بهتر از پودر در آب حل مي شوند.پس برای مواد شوینده مایع از بین بردن لكه هاي مواد غذایی چرب راحت تر است  و از آنجا که بصورت مایع است، می تواند لكه هاي لباس های دوبل را از بين ببرد.همان طور که می دانید از درپوش مواد شوینده مایع می توانید به عنوان پیمانه اندازه گیریاستفاده نمود كه كمك می کند از استفاده بيش از حد مايعات جلوگيری کرد. زيرا باعث رشد انواع باکتر ها و قارچ  می شود.

 مایع ظرفشویی

 

 قرص لباسشویی و ظرفشویی:

شکل دیگری از شوینده به صورت قرص نیز وجوددارد که مایع در داخل آن قرار دارد و آن را مستقیم در درون ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی قرار می دهند.

استفاده از قرص برای لباسشویی و ظرفشویی  توصیه می شود.

قرص لباسشویی

 

 

 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :